Buradasınız

30. Vergi Haftası Kutlamaları

30. Vergi Haftası Kutlamaları

30. Vergi Haftası Etkinlikleri Atatürk Anıtına çelenk konulması, saygı duruşu ve istiklal Marşının okunması ile başladı.

Vergi Dairesi Başkanımız Ayhan YAMAN ve Grup Müdürlerimiz Kadir Koşucu, Halil İbrahim TEMİZ, İskender BAHÇEBAŞI,Levent ŞENSOY ve Mustafa KÜÇÜKBALKAYA tüm Personelimizin 30. Vergi Haftasını Kutladı.

30. Vergi Haftası Etkinlikleri kapsamında Kocaeli Valisi Sayın Hüseyin AKSOY makamında ziyaret edildi

30. Vergi Haftası Etkinlikleri kapsamında Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı Sayın İbrahim KARAOSMANOĞLU makamında ziyaret edildi.

Vergi Dairesi Başkanımız ve beraberindeki heyet 30. Vergi Haftası Etkinlikleri kapamında Kocaeli Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odası'nı ziyaret ederek Vergi Haftasını kutladılar.

Vergi Dairesi Başkanımız ve beraberindeki heyet 30. Vergi Haftası Etkinlikleri kapamında Kocaeli Ticaret Odası'nı ziyaret ederek Vergi Haftasını kutladılar.

Vergi Dairesi Başkanımız ve beraberindeki heyet 30. Vergi Haftası Etkinlikleri kapamında Kocaeli Sanayi Odası'nı ziyaret ederek Vergi Haftasını kutladılar.

Vergi Dairesi Başkanımız ve beraberindeki heyet tarafından 30. Vergi Haftası Etkinlikleri kapamında Kocaeli Üniversitesi Rektörü Sayın Prof. Dr. Sadettin HÜLAGÜ makamında ziyaret edildi.

Vergi Dairesi Başkanımız ve beraberindeki heyet 30. Vergi Haftası Etkinlikleri kapamında Kocaeli Esnaf ve Sanatkarlar Odalar Birliği'ni ziyaret ederek Vergi Haftasını kutladılar.

Vergi Dairesi Başkanımız ve beraberindeki heyet 30. Vergi Haftası Etkinlikleri kapamında Körfez Ticaret Odası'nı ziyaret ederek Vergi Haftasını kutladılar.

Vergi Dairesi Başkanımız ve beraberindeki heyet 30. Vergi Haftası Etkinlikleri kapamında Gebze Ticaret Odası'nı ziyaret ederek Vergi Haftasını kutladılar.